Frederikshavnsvej 112
9800 Hjørring
Det ideelle kontor til den mindre virksomhed eller iværksætter. Pænt, lyst og meget regulært lokale med eget toilet og bad. Kontoret ligger i nybygget center, som er placeret lige i rundkørselen Frederikshavnsvej/Ringvejen. Gode tilkørsels- og P-forhold.
I tilknytning til ejendommen er en BOXIT-afdeling, hvor man på meget fleksible vilkår kan leje lagerplads, hvis behovet melder sig.
Bemærk: Den anførte husleje er ekstraordinært nedsat. Stigning i år 2 må påregnes.
Frederikshavnsvej 88-118
9800 Hjørring
Nybygget, moderne butikscenter beliggende ved den meget trafikerede rundkørsel, Frederikshavnsvej/Ringvejen/Hirtshalsvej. Her passerer al trafik til og fra motorvej E45 (syd/nord) og til/fra øst - i alt ca. 14.000 biler i døgnet (HDT). En præsentabel og synlig ejendom med optimale muligheder for skiltning og masser af gratis P-pladser - på bedste placering kun 5 minutters kørsel fra Hjørring midtby.
I området er detailkæder som: Skousen, Punkt1, Ønskebørn, Maxizoo, Garant, Bauhaus, Flügger, T.Hansen flere køkkenfirmaer samt en række autoforhandlere m.m.
- Butikschef Anders Christensen, T.Hansen:
"Skal jeg sammenfatte fordelene, er det med ordet: Kundeflow. Dertil kommer at tilkørsels- og P-forholdene er helt perfekte. Både for kunder og fragtmænd."
Hjørring er det naturlige handelscentrum for hele Vendsyssel - ja faktisk for størstedelen af Nordjylland nord for Aalborg. Hjørring tiltrækker endvidere mange norske shopping-turister. De kører lige forbi ejendommen på vej til og fra motorvejen.
Lejen reguleres 1 gang årligt med stigning i nettoprisindekset, dog min. 3 % af foregående års leje
Lejemålet er bygnings- og brandforsikret via udlejer. Alle øvrige forsikringer påhviler lejer, herunder drifts- glas og kummeforsikring.
Udføres af udlejer
Lejers forpligtelse. Udføres p.t. af udlejer og betales af lejer via fællesudgifter
Lejers forpligtelse. Udføres p.t. af udlejer og betales af lejer via fællesudgifter
Udføres af lejer
Udføres af lejer
Byzone
Offentlig